Wesprzyj nas

Jak pomóc naszym szczeniaczkom?

Psie dzieciaki – choć tak małe – mają ogromne potrzeby. Każdy, komu zależy na tych szkrabach może pomóc je ratować. Sposobów na wsparcie jest wiele. Możesz więc wybrać ten, który odpowiada Ci najbardziej. Twoja pomoc i nasza praca to szansa na nowe życie kolejnych szczeniąt i niepełnosprytków. Dlatego z całego serca Ci dziękujemy!

Przelew

Życie jest bezcenne, ale jego ratowanie kosztuje. Dzięki Twojemu wsparciu finansowemu możemy zapewnić maluchom wszystko, czego potrzebują zanim trafią do wymarzonych domów. Faktury za leczenie, odrobaczenie, szczepienia, karma, podkłady. Twój przelew ratuje życie.

22 1160 2202 0000 0003 2388 6706

Nowy Białynin 43
96-513 Nowa Sucha
Polska

Przelewy24

Każda wpłata to dla szczeniąt i niepełnosprytków szansa na nowe życie. Teraz możesz pomóc szybko i wygodnie. Skorzystaj z możliwości płatności on-line. Raz dwa i Twoje wsparcie trafia do psiaków w potrzebie.

Zbiórka

Leży Ci na sercu dobro skrzywdzonych maluchów? Zorganizuj dla nich zbiórkę darów rzeczowych! W pracy, w szkole, w przedszkolu, tam gdzie chodzisz na dodatkowe zajęcia. Aby Ci to ułatwić przygotowaliśmy plakat, który możesz wydrukować w formacie A3 lub A4. Są na nim wymienione rzeczy, potrzebne w opiece nad psimi dzieciakami.

Plakat

Paczka

Chcesz obdarować naszych podopiecznych? Wspaniale! Skomponuj paczkę według potrzeby serca i możliwości i wyślij ją na nasz adres. Dziękujemy!

DlaSchroniska.pl

Jesteśmy obecni na platformie DlaSchroniska.pl. Wejdź w link, wybierz psiaka któremu chcesz pomóc oraz produkt, spośród tych podanych przy profilu każdego z naszych podopiecznych. A potem postępuj zgodnie z instrukcją. Wszystkie zakupione rzeczy trafiają do naszych psiaków. Szybko, łatwo, przyjemnie i skutecznie.

Dla Schroniska.pl

Apetete

Nasze głodomory pochłaniają od 30 do 45 kg karmy dziennie. Każdy produkt zakupiony poprzez dedykowany dla nas link na stronie sklepu Apetetete trafia do nas, nawet jeśli w formularzu wpiszesz swoje dane. Podarowaną karmę odbieramy osobiście.

apetete.pl