Shaggy przeżył prawdziwe piekło. Jedna łapa odcięta, druga zmiażdżona. Poniewierany, zaniedbany, okaleczony, głodzony. Nigdy nie zapomnimy pierwszego spotkania z tym umęczonym, upodlonym psem. Pamiętamy, jak cierpiał.

Choć widzieliśmy wiele – ogrom doświadczanego przez niego bólu po prostu nas przeraził. A on leżał i cierpiał w ciszy. Nie walczył. Jak się potem okazało, w jego jelitach tkwiły kamienie i sznurki. Leczenie trwało długo i postępowało etapami. Kilka operacji, rehabilitacja, stworzenie protezy w technologii 3D. Długie miesiące walki, aż w końcu... SHAGGY MA DOM! UPRAGNIONY, CUDOWNY, BEZPIECZNY! Jego adopcyjna mama nie miała łatwo. Upłynęły tygodnie, zanim psiak w końcu przekroczył próg domu! Ale wspaniała Rodzina czekała – tyle ile było trzeba. Dziś są w komplecie! Razem! Shaggy – wszystko co złe już za Tobą. Chwytaj dzień! Rodzino – dziękujemy! Bądźcie wszyscy szczęśliwi!

Leczenie trwało długo i postępowało etapami. Kilka operacji, rehabilitacja, stworzenie protezy w technologii 3D. Długie miesiące walki, aż w końcu... SHAGGY MA DOM! UPRAGNIONY, CUDOWNY, BEZPIECZNY! Jego adopcyjna mama nie miała łatwo. Upłynęły tygodnie, zanim psiak w końcu przekroczył próg domu! Ale wspaniała Rodzina czekała – tyle ile było trzeba. Dziś są w komplecie! Razem! Shaggy – wszystko co złe już za Tobą. Chwytaj dzień! Rodzino – dziękujemy! Bądźcie wszyscy szczęśliwi!