Psiaki do adopcji

Zara

Pierwsze zdjęcie
Drugie zdjęcie
Trzecie zdjęcie

ZARA – kiedy trafiła na pokład Judyty – umierała. Wyglądała jak cień psa. Wyniszczona, wychudzona i bardzo chora. Nosówka prawie zabrała ją za Tęczowy Most. Prawie – bo udało nam się ją zatrzymać.

  • dużyDocelowy wzrost
  • 5 latWiek
  • suczkaPłeć
  • Wola WodzyńskaMiasto
  • 570897899Numer do adopcji

Zara jest gejzerem energii. To silna dziewczynka w typie owczarka niemieckiego, dla której świat to teren do odkrycia. Chciałaby zdobyć go tu i teraz. Ludzi kocha ponad wszystko. Łaknie głasków, bliskości, ale potrzebuje też przewodnika. Bo nie jet ciepłą kluchą. To bystra, czasem dominująca panna, która wymaga mądrego i konsekwentnego prowadzenia. Szukamy jej więc doświadczonego opiekuna, który właściwie wykorzysta jej potencjał.

Zara chętnie i szybko się uczy – będzie więc wdzięcznym materiałem do pracy. A wymaga jej niemało. Radosna, uwielbiająca ruch i wysiłek umysłowy sunia. Z psami dogaduje się nie najlepiej. Powinna być więc jedynym psem w rodzinie. Urocza, czuła, ciekawa życia. W Radysach gniła przez lata. Dziś smakuje wolność i chłonie miłość człowieka. JESZCZE NIEDAWNO BYŁA PSEM BEZ SZANS – DZIŚ JEST CUDOWNA I SZCZĘŚLIWA. BRAKUJE JEJ TYLKO WŁASNEJ RODZINY.